Oferty, które mogą Cię zainteresować:






7
1 / 12
Sprzedano przez "Kup teraz" za 227,70 zł
Parametry
EAN
6925281927928
Opis
JBL Focus 700 BluetoothJBL Focus 700 Bluetooth to funkcjonalne i nowoczesne słuchawki zaprojektowane tak, aby użytkownik mógł zarówno prowadzić rozmowy telefoniczne, jak i komfortowo słuchać muzyki np. podczas treningu. Podręczny pilot na kablu umożliwi Ci sterowanie odtwarzaniem muzyki oraz odbieranie połączeń bez konieczności sięgania po telefon. Wydobądź prawdziwe emocje z ulubionych utworów, zyskaj motywację do treningu i zerwij ze swoimi ograniczeniami. | ![]() |
![]() | Bezprzewodowa łączność BluetoothBezprzewodowa konstrukcja oraz mocowanie magnetyczne sprawiają, że znika problem plączących się kabli. Moduł bluetooth 4.1 zapewnia zasięg do 10m, a wbudowana bateria w etui pojemności 400 mAh pozwala na odtwarzanie muzyki lub prowadzenie rozmów nawet przez 16 godzin. W trybie czuwania słuchawki mogą działać do 7 dni. Aby naładować akumulator wystarczy podłączyć słuchawki do ładowarki poprzez dołączony kabel micro USB. |
Idealne i pewne zamocowanieDzięki ergonomicznej konstrukcji zestaw słuchawkowy JBL Focus 700 to bardzo lekki i wygodny produkt, który nie wypadnie z uszów ani ich nie uszkodzi. Znajdź idealne dopasowanie dzięki trzem dołączonym zestawom wkładek, które zapewnią dokładne zamocowanie i bezpieczną pozycję w uchu podczas ćwiczeń. Zestaw słuchawkowy waży zaledwie 20 gramów, więc nawet nie zauważysz, że go nosisz. | ![]() |
![]() | Do 8 godzin odsłuchu oraz 16 godzin przedłużonej pracy akumulatoraJuż nigdy nie zrezygnujesz z ćwiczeń lub z porannego biegu z powodu rozładowanego zestawu słuchawkowego. JBL Focus 700 zapewniają do 8 godzin odsłuchu, a dzięki pokrowcowi ładującemu czas ten można wydłużyć do nawet 16 godzin. Pokrowiec ładujący zapewnia także trwałą ochronę dla słuchawek, gdy nie są używane. |
Odporne na potSłuchawki JBL Focus 700 są odporne na pot, wstrząsy i czynniki klimatyczne i mają stopień ochrony IP54, co umożliwi użytkownikom pełną koncentrację na treningu bez żadnych obaw o zniszczenie produktu. | ![]() |
![]() | Technologia TwistlockZapewnia bezpieczne dopasowanie oraz gwarancję niewypadania nawet podczas najtrudniejszych ćwiczeń fizycznych. |
FlexsoftWykonane z ultramiękkiego, elastycznego silikonu charakteryzują się doskonałą ergonomią i długotrwałym komfortem — możesz mieć pewność, że nigdy nie będą sprawiały bólu. | ![]() |
![]() | Kompatybilny z Android/iOSKompatybilny z wybranym przez Ciebie urządzeniem iOS lub Android daje Ci elastyczność, której potrzebujesz by uzyskać przyjemność ze słuchania. |
| Producent | JBL |
|---|---|
| Model | Focus 700 |
| Kolor | Czarny |
| Transmisja danych | Bluetooth 4.1 |
| Zasięg | 10 metrów |
| Kompatybilność | Android / iOS |
| Mikrofon | Tak (pojemnościowy) |
| Odbieranie połączeń | Tak |
| Sterowanie | Tak |
| Multipoint | Tak (dwa telefony) |
| Redukcja szumów | Tak |
| Streaming Audio | Tak |
| Czas pracy | Do 8h + dodatkowe 8h dzięki etui powerbank |
| Czas czuwania | Do 10 dni |
| Klasa odporności | IP54 |
| Średnica głośnika | 14,25 mm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja głośników | 32 Ohm |
| Przetworniki | 8 mm klasy premium |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Zasilanie | Akumulator Li-Ion 400 mAh |
Numer oferty: 40926267
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty