Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 72,45 zł
Parametry
Marka
Esperanza
EAN
5901299942772
Opis

Wysokiej jakości słuchawki stereofoniczne pracujące w technologii Bluetooth v.5.0. Wbudowany mikrofon pozwala na wykonywanie połączeń telefonicznych i rozmawianie przez komunikatory internetowe. Bateria o dużej pojemności umożliwia wykonywanie długich połączeń telefonicznych lub słuchanie ulubionej muzyki. Łatwo regulowany, elastyczny pałąk. Duże, miękkie poduszki nauszne pokryte są skóropodobnym materiałem tłumiącym hałas. Doskonale sprawdzą się podczas długich podróży, w pracy oraz w codziennym użytkowaniu.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Call center Gaming Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HSP HFP (Hands-Free Profile) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) A2DP (Transmisja stereo) |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |

Numer oferty: 46404759
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeline
4.4
Darmowa dostawa

Handeline
4.4
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty