Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 383,90 zł
Parametry
EAN
848061057294
Opis
| Szukasz bezprzewodowych słuchawek dousznych? Ale takich prawdziwych, bez kabla pomiędzy nimi? W takim razie sprawdź Zolo Liberty+ | ![]() |
![]() | Zostały wyposażone w przetworniki Graphene Dynamic 6 mm i pozwalają na osiągnięcie pasma przenoszenia od 20 Hz do 20 KHz. Obsługują kodeki AAC oraz SBC. W skrócie: brzmią doskonale. |
| Jedno ładowanie słuchawek pozwala na 3,5 h pracy. Do zestawu dołączono etui ładujące, które pozwala na pracę przez 48 godzin z przerwami na doładowanie. | ![]() |
![]() | Po połączeniu słuchawek ze smartfonem za pomocą aplikacji możesz zacząć słuchanie. Wbudowany mikrofon pozwala na wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych czy obsługę asystentów jak Siri czy Bixby. Słuchawki posiadają certyfikat IPX5. |
| Producent | Zolo by Anker |
|---|---|
| Typ | Liberty+ |
| Wodoodporność | IPX5 |
| Przetworniki | 2x 6 mm Graphene Dynamic |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz – 20 KHz |
| Kodeki audio | AAC, SBC |
| Bluetooth | 5.0 |
| Mikrofon | MEMS z EC/NR |
| Ładowanie | micro USB 5 V/1,5 A |
| Praca na jednym ładowaniu | 3,5 godziny |
| Ładowanie przez etui | nawet 48 godzin z przerwami na ładowanie |
Numer oferty: 40425310
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Inne archiwalne oferty