Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 25,00 zł
Opis
Słuchawki nauszne o paśmie przenoszenia 50 - 20000 Hz. Impedancja wynosi 32 ohm. Posiadają kabel o długości 1.8 metra zakończony wtykiem jack 3.5 mm.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 120 |
| Wysokość w milimetrach | 250 |
| Głębokość w milimetrach | 25 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Nauszne |
| Technologie (słuchawki) | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Waga | 10.4 g |
| Pozostałe parametry |
Sposób mocowania Na uszy |

Numer oferty: 41161533
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty