Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 870,70 zł
Parametry
EAN
740617293852
Opis
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy HyperX Cloud Flight S
Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Flight S daje Ci swobodę ruchu i aż 30 godzin1 bezprzewodowej gry. To pierwszy w pełni autonomiczny zestaw słuchawkowy ładowany za pomocą bezprzewodowej technologii Qi. Oferuje wygodę ładowania bezprzewodowego oraz bezprzewodowe łącze audio działające w paśmie 2,4GHz. Dotknij nausznika, by włączyć wirtualny dźwięk przestrzenny 7.12 specjalnie dobrany przez HyperX, i poczuj nowy poziom realizmu audio w grach. Łatwa regulacja względnej głośności dźwięku gry i rozmowy za pomocą wbudowanych elementów sterujących nie wymaga oprogramowania. Jeśli chcesz jeszcze więcej kontroli, możesz zmodyfikować działanie przycisków na nausznikach w wygodnym oprogramowaniu HyperX NGENUITY.
Zestaw słuchawkowy Cloud Flight S oferuje wygodę, z której słynie marka HyperX wyjątkowo miękką piankę zapamiętującą kształt i przepuszczającą powietrze imitację skóry. Suwaki ze stali wytrzymają trudy długiego, codziennego użytkowania. Elastyczny odłączany mikrofon z certyfikatem Discord i TeamSpeak jest wyposażony we wskaźnik LED wyciszenia oraz funkcję monitorowania. Nauszniki można obrócić o 90°, aby wygodnie zawiesić zestaw słuchawkowy na szyi, a nowatorska konstrukcja zestawu zapewnia stabilność podczas ładowania.
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 40.5 dBV |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Zasięg | 20 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 320 g |







Numer oferty: 44893281
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty