Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 293,00 zł
Opis
Najbardziej koncertowe słuchawki na świecie
Rewolucyjne słuchawki Creative Aurvana Live! zapewniają wrażenie słuchania muzyki ''na żywo'', a ponadto są niezwykle lekkie i ekstremalnie wygodne. Zastosowano w nich po raz pierwszy kompozytowe membrany z biocelulozy, a także wyprobowane 40- milimetrowe, neodymowe magnesy przetworników. Dzięki temu słuchawki Aurvana Live! zapewniają krystalicznie czyste brzmienie tonów wysokich oraz wierną reprodukcję dźwięku. Optymalnie wyprofilowane, tłoczone nauszniki minimalizują zakłócenia i zapewniają precyzyjną projekcję dźwięku a miękkie poduszki doskonale izolują od zewnętrznych hałasów i zapewniają wysoki komfort nawet podczas wielogodzinnego słuchania muzyki. Przewód z miedzi beztlenowej i pozłacany wtyk gwarantują przesyłanie sygnału bez zakłóceń. Słuchawki Aurvana Live! to strzał w dziesiątkę dla osób poszukujących muzyki ''live'' najwyższej jakości!
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 250 |
| Wysokość w milimetrach | 190 |
| Głębokość w milimetrach | 100 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Technologie (słuchawki) | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Impedancja | 32 Ω |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Pasmo przenoszenia |
10Hz-30KHz |
| Czułość | 103 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Waga | 210 g |
| Pozostałe parametry |
Przetworniki: magnesy neodymowe 40mm z kompozytowymi membranami z biocelulozy
|

Numer oferty: 41162840
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty