Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 275,18 zł
Parametry
EAN
5390660145452
Opis
| Opis ogólny | Słuchawki Creative Aurvana Live |
| Informacje dodatkowe | audio bez zakłóceń |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Typ słuchawek/mikrofonu | stereo |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz 20Hz 100 16 kHz |
| Impedancja | 32 Om |
| Opakowanie | BOX |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 10Hz - 30kHz |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 40mm |
| Czułość słuchawek | 103dB +/-3dB |
| Producent | CREATIVE |
| Nazwa typu | Słuchawki i mikrofony |
| Typ słuchawek mikrofonu | stereo |
| Długość kabla Maksymalny zasięg | 1.20 m |
| Gwarancja | 12 |
| Zawartość opakowania | Przedłużacz 1,5m, przejściówka stereo 6,3mm, etui podróżne |
| Podłączenie słuchawek mikrofonu | 1x jack 6,3mm 3-pin |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
Numer oferty: 41262180
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty