Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 162,00 zł
Opis
Wysokiej jakości słuchawki nauszne niezakrywające całego ucha w stylu DJ do komputera i laptopa z wbudowanym mikrofonem
- Uniwersalne słuchawki nauszne: współpracują ze wszystkimi komputerami i laptopami, sprzętem DJ-skim, telefonami i tabletami
- Wygodne, wygłuszające miękkie poduszki
- Złącze kablowe z jednej strony, regulowany pałąk; lekka konstrukcja
- Mocny dźwięk, modny styl
- Kabel o długości 1,2 m z mikrofonem i uniwersalnym przyciskiem zdalnego sterowania obsługującym laptopy i telefony/tablety
- Kabel przedłużający 1 m do komputera w zestawie
- Adapter 6,35 mm do sprzętu DJ-skiego w zestawie
- Czułość 105 dB, głośniki 50 mm, częstotliwość 20–20 000 Hz, zamknięta konstrukcja
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 95 |
| Wysokość w milimetrach | 190 |
| Głębokość w milimetrach | 225 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Technologie (słuchawki) | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Waga | 204 g |
| Akcesoria w zestawie |
Adapter 6.3 mm |

Numer oferty: 41161993
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty