Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 16,97 zł
Parametry
EAN
5900804063735
Opis
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm jack 4-polowy |
| Dźwięk | Stereo |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 13 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22.5 kHz |
| Czułość | 110 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 4 g |

Numer oferty: 44746479
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty