Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 208,00 zł
Parametry
EAN
6949379002076
Opis
Słuchawki dokanałowe. Przewody stworzone z myślą o dźwięku wysokiej rozdzielczości
E11 stosuje przewody wykonane z miedzi OCC pokryte warstwą srebra dla zapewnienia wzorowej transmisji sygnału, co jest szczególnie istotne przy przekazywaniu dźwięku wysokiej rozdzielczości.
Przewód z posrebrzanej miedzi monokrystalicznej skutecznie zmniejsza straty transmisji sygnału. Dodatkowo, ekranowanie kabla eliminuje zakłócenia niepożądanych zakłóceń elektromagnetycznych.
Unikalny wtyk kątowy 120° wykonany z metalu
Trwały w użytkowaniu, wygodny podczas noszenia, jednocześnie chroniący kabel przed uszkodzeniami. Chroni połączenie wtyku i kabla przed uszkodzeniami zapewniając długą żywotność.
Wzmocniony rozdzielacz kabla
Został wykonany z lekkiego metalu, aby zapewnić jego trwałość. Użyto również zamknięcia mechanicznego zamiast stosowania kleju, co sprawia, że ten podatny na uszkodzenia element stał się wyjątkowo wytrzymały.
Znakomicie wykończone korpusy słuchawek
Precyzyjnie obrabiane, metalowe korpusy E11 zostały ręcznie pokryte specjalną farbą o wysokiej gęstości. Ich staranne, przemyślane wykończenie nadaje im niebanalnego, szykownego wyglądu.
Wyraźnie lepszy dźwięk
Dzięki zastosowaniu dynamicznego przetwornika 10mm, E11 reprodukują gładko i wyraźnie górne częstotliwości, zdecydowane, mocne niskie częstotliwości o bogatej teksturze oraz dostarczają szerokiej sceny dźwiękowej.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Douszne |
| Technologie (słuchawki) | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 15 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Czułość | 112 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 120 cm |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny |
| Waga | 12 g |
| Akcesoria w zestawie |
|

Numer oferty: 41827026
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty