Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 15,55 zł
Parametry
EAN
5907629230564
Opis
Słuchawki douszne EP16+
Dzięki zastosowaniu neodymowych magnesów uzyskany z nich dźwięk pozwoli na naprawdę przyjemne słuchanie muzyki. Przeznaczone są do słuchania muzyki z odtwarzaczy mp3/mp4 oraz innych urządzeń przenośnych. W zestawie 2 komplety silikonowych wkładek dousznych.
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 95 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 17 g |
Numer oferty: 44746555
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty