Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 34,65 zł
Parametry
Marka
Qoltec
EAN
5901878508016
Opis

| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Biały |
| Pozostałe parametry |
- Średnica głośnika:10mm |
Numer oferty: 46404879
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu uzupełniony automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty