Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 22,53 zł
Opis
Słuchawki douszne SHE1360
Przetwornik głośnika 15 mm optymalizuje komfort noszenia
Wystarczająco mały, aby zapewnić optymalny komfort noszenia i wystarczająco duży, aby zapewnić czysty, pozbawiony zniekształceń dźwięk, głośnik 15 mm jest idealny do słuchania.
Otwory basowe umożliwiają przepływ powietrza dla lepszego dźwięku
Otwory basowe umożliwiają przepływ powietrza dla lepszego brzmienia z głębokim, bogatym basem.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 16 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 100 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Waga | 13 g |

Numer oferty: 41160991
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty