Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 77,00 zł
Opis
TRACER DRAGON to słuchawki stworzone dla specjalnie dla wymagających graczy FPS ceniących nowoczesność i innowacyjność.
Urządzenie zaprojektowano specjalnie w celu perfekcyjnego odwzorowania realistycznych odgłosów podczas zaciętej rywalizacji podczas gier.
Słuchawki posiadają zintegrowany mikrofon pozwalający na wygodną komunikacje z partnerami.
W urządzeniu został wykorzystany wytrzymały kabel w oplocie, zapewniający trwałość i niezawodność na długie lata.
Kolejnym udogodnieniem jest intuicyjne umieszczenie na nauszniku pokrętła do regulacji głośności oraz włącznik/wyłącznik mikrofonu.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 205 |
| Wysokość w milimetrach | 230 |
| Głębokość w milimetrach | 110 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Gaming |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |

Numer oferty: 41161448
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty