Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 790,00 zł
Opis
Słuchawki JBL E65BTNC łączą w sobie przyciągające uwagę wzornictwo i najwyższej jakości materiały, dzięki czemu zapewniają słynne na całym świecie dźwięki JBL Signature Sound. Charakteryzują się one wygodą bezprzewodową i najlepszymi aktywnymi funkcjami redukcji szumów. Dzięki miękkiemu, wygodnemu pałąkowi z tkaniny i kątowym, dopasowującym się do kształtu, poduszkom nausznym do dłuższych, przyjemniejszych i wciągających odsłuchów, słuchawki JBL E65BTNC zapewniają aktywne usuwanie szumów zarówno w trybie przewodowym, jak i bezprzewodowym. Zapewniają także 24-godzinną żywotność baterii w trybie Bluetooth (15 godzin w trybie Bluetooth i redukcji szumów) i mogą być całkowicie naładowane w ciągu zaledwie dwóch godzin. Wielozadaniowość jest łatwiejsza, ponieważ słuchawki JBL E65BTNC płynnie przełączają się między dwoma urządzeniami, dzięki czemu nigdy nie przegapisz połączenia, ciesząc się ulubioną listą odtwarzania lub oglądając film.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Call center |
| Konstrukcja (słuchawki) | Nauszne |
| Technologie (słuchawki) | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | Brak |
| Dźwięk (słuchawki) | Mono |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 0 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 0 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 0 Hz |
| Czułość | 0 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 0 mm |
| Zasięg | 0 mm |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Waga | 0 kg |

Numer oferty: 41160626
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handelove
2.8
Inne archiwalne oferty