Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 232,09 zł
Parametry
EAN
6923520221684
Opis
| Opis ogólny | SŁUCHAWKI EDIFIER H850 |
| Informacje dodatkowe | Natężenie dźwięku: 96dB |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Typ słuchawek/mikrofonu | stereo |
| Pasmo przenoszenia | 20Hz ~ 20KHz |
| Impedancja | 32.0 Om |
| Opakowanie | Karton |
| Zawartość opakowania: | Gwarancja Door To Door 24 miesiące |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Producent | Edifier |
| Nazwa typu | Słuchawki i mikrofony |
| Typ słuchawek mikrofonu | stereo |
| Gwarancja | 24 |
| Zawartość opakowania | Gwarancja Door To Door 24 miesiące |
Numer oferty: 41435177
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Inne archiwalne oferty