Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 794,85 zł
Parametry
Marka
Jabra
EAN
5706991021974
Opis

Jabra Evolve 65e został zaprojektowany, aby zapewnić profesjonalny dźwięk z certyfikatem UC w podróży, o lekkiej konstrukcji i wyjątkowej jakości dźwięku, dzięki czemu możesz odbierać połączenia i słuchać muzyki przez cały dzień.
Posiada certyfikację Microsoft.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 30 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 36 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|


Numer oferty: 46404680
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.9
Darmowa dostawa

Handeline
4.4
Inne archiwalne oferty