Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 151,00 zł
Opis
Stylowe słuchawki bezprzewodowe ze składanymi muszlami, zapewniające wysoką jakość dźwięku, przeznaczone do smartfonów i tabletów
- Bluetooth, zasięg komunikacji bezprzewodowej: 10 m
- Do słuchania muzyki i rozmów telefonicznych
- Możliwość ładowania przez USB (kabel w zestawie)
- Wbudowany mikrofon
- Możliwość korzystania z komunikacji bezprzewodowej przez Bluetooth lub przewodowej przez wyjście słuchawkowe 3,5 mm
- Składana konstrukcja, wygodne poduszki i regulowany pałąk
- Przyciski odbierania połączeń, regulacji głośności i multimediów
- 10 godzin ciągłej pracy
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Waga | 160 g |
| Akcesoria w zestawie |
- Słuchawki |
| Pozostałe parametry |
Czas odtwarzania: 10 h |

Numer oferty: 41161307
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty