Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 62,50 zł
Parametry
EAN
5907512855560
Opis
Tracer EXPERT to słuchawki o ergonomii, która zapewnia komfort ich użytkowania. Gąbki w nausznikach są pokryte wysokiej jakości materiałem, pozwalającym na długie użytkowanie słuchawek bez uczucia zmęczenia. Atutem urządzenia jest również intuicyjne usytuowanie pokrętła do regulacji głośności na nauszniku. Giętki mikrofon pozwala na precyzyjne ustawienie i znakomitą komunikację. Wysoka jakość wykonania poszczególnych elementów gwarantuje bezproblemową eksploatację słuchawek.
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm (ładowarki) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 2.4 m |
| Kolor | Czerwony |



Numer oferty: 44746669
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.9
Darmowa dostawa

Handeline
4.4
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty