Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 304,77 zł
Parametry
EAN
4719331549572
Opis
Usłysz wszystko tak, jakbyś był w swojej ulubionej grze
Ciesz się realistyczną rozrywką
Dzięki nim, nie będziesz już narzekał na bolące uszy
- Słuchawki dla graczy
- posiada wbudowany mikrofon
- Connector: USB 2.0, 3.5mm/ 3 ring Mic, 3.5mm /3 ring Audio
- Waga: : 275g±10g
- Type Headphone: STEREO,
- Type Microphone: Jednokierunkowy

| Opis ogólny | Słuchawki z mikrofonem Gigabyte XH300 Gaming |
| Informacje dodatkowe | Type Headphone: STEREO, Type Microphone: Unidirectional |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Typ słuchawek/mikrofonu | stereo |
| Pasmo przenoszenia | 20Hz20kHz |
| Impedancja | 32 Om |
| Opakowanie | BOX |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Stosunek sygnał-szum | Headphone:114+3dB |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 10kHz |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Producent | GIGABYTE |
| Nazwa typu | Słuchawki i mikrofony |
| Typ słuchawek mikrofonu | stereo |
| Długość kabla Maksymalny zasięg | 1.80 m |
| Gwarancja | 12 |
| Wykonanie przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
| Podłączenie słuchawek mikrofonu | 2x mini jack 3,5mm 3-pin |
| Stosunek sygnał szum | Headphone:114+/-3dB |
Numer oferty: 39554489
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Inne archiwalne oferty