Oferty, które mogą Cię zainteresować:






6
1 / 11
Sprzedano przez "Kup teraz" za 151,00 zł
Opis
GXT 784 Gaming Słuchawki z mikrofonem i mysz dla graczy
Precyzyjna mysz dla graczy o rozdzielczości 4800 dpi i wygodne nauszne słuchawki dla graczy.
Słuchawki z mikrofonem:
- Ergonomiczna i wygodna konstrukcja
- Duża moc dźwięku
- Miękkie i wygodne nauszniki
- Regulowany mikrofon i pałąk
Mysz:
- Przycisk wyboru rozdzielczości (600 do 4800 dpi)
- Gumowana okładzina górna zapewniająca pewny uchwyt
- Logo podświetlane zmieniającymi się kolorami
| Informacje o produkcie | |
| Separator - nagłówek |
Mysz |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Gaming |
| Konstrukcja (słuchawki) | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czerwony |
| Akcesoria w zestawie |
- Mysz |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi] | 600 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 4800 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |

Numer oferty: 41161086
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty