Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 141,68 zł
Parametry
EAN
8713439230291
Opis
Słuchawki GXT408 Cobra
Słuchawki gamingowe z podwójnym mikrofonem przeznaczone do wszystkich platform.
Cechy główne produktu:
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | -40 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 32 g |
| Akcesoria w zestawie |
|




Numer oferty: 44747052
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu uzupełniony automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty