Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 280,96 zł
Parametry
EAN
8713439233100
Opis
Słuchawki GXT414 ZAMAK Multiplatform Premium
Wygodne słuchawki wokółuszne klasy premium przeznaczone do wszystkich urządzeń.
Główne cechy:
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 64 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 110 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 273 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|




Numer oferty: 44893247
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

-64%
69,99 zł
25
,49 złNormeloom
4.7
Inne archiwalne oferty