Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 298,85 zł
Parametry
EAN
4975769353598
Opis
Słuchawki HA-RX900
- Doskonała reprodukcja dźwięku o wysokiej dynamice dzięki zastosowaniu dużych 50 mm przetworników z magnesem neodymowym oraz dwóch niezależnych struktur akustycznych
- System Ring Port zapewnia reprodukcję wysokiej jakości, dynamicznego dźwięku
- Specjalna struktura akustyczna (soczewki akustyczne zlokalizowane z przodu membrany) zapewnia naturalną reprodukcję dźwięku oraz precyzyjne dostosowanie zbieżności strumienia bezpośredniej i odbitej fali akustycznej
- Soczewki akustyczne (zlokalizowane z przodu membrany) stroją bezpośrednio i pośrednio dźwięk przez subtelną kompensatę otworów w każdej z soczewek
- Szeroki pałąk z poduszkami oraz delikatne nauszniki, gwarantują komfort użytkowania
- 3.5 metrowy przewód z czystej miedzi oraz pozłacany wtyk, zapewnia bezstratną transmisję sygnału audio
- 6,3 mm przejściówka
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 6,3 mm jack |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 64 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 7 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 26 kHz |
| Czułość | 106 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 3.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 350 g |
Numer oferty: 44893216
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty