Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 167,00 zł
Opis
Dźwięk wagi ciężkiej w sprzęcie wagi piórkowej. Jest wszystko: głęboki bas, żywe audio - wychodzące z bardzo eleganckiego urządzenia.
HD 2.10 stworzono z myślą o bujaniu się po mieście. Są odporne, wygodne, składają się, lubią spacery. Konstrukcja typu closed-back/on-ear zapewnia odcięcie od zakłóceń zewnętrznych i możliwość mocnego podbicia niskich tonów bez obawy o to, że pasma górne i środkowe znikną. W przeciwieństwie do wielu innych, ta przyjemność może bez żadnych przeszkód trwać godzinami. Design jest klarowny i efektywny, elegancja jest przemyślana. Jeśli coś sobą reprezentujesz, próbuj - może HD 2.10 da się zaprosić na przechadzkę.
Główne cechy:
- Dynamiczny bas - Wibrujące brzmienie z solidną podstawą basu
- W drogę - Ultralekka i kompaktowa konstrukcja ułatwia użytkowanie
- Design - To jak słuchawki wyglądają, jest równie ważne z tym jak brzmią
- Wygodne przechowywanie - Składana i elagancka kostrukcja
- Wytłumienie szumu - zamknięte obudowy przetworników zapewniają pasywne tłumienie hałasu z otoczenia
- Nauszniki pokryte sztuczną skórą - doskonały komfort noszenia nawet przez wiele godzin
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 165 |
| Wysokość w milimetrach | 200 |
| Głębokość w milimetrach | 70 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Technologie (słuchawki) | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak danych |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 26 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 18 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Czułość | 110 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.4 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Waga | 254 g |
| Akcesoria w zestawie |
- Słuchawki HD 2.10 |

Numer oferty: 41161553
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty