Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 37,80 zł
Opis
HF GT BIG BIAŁE
- Idealnie dopasowane do uszu
- Możliwość składania słuchawek
- Częstotliwość 18-21.000 Hz, impedancja 32 Ohm
- Wejście 3,5 mm Jack z pozłacaną wtyczką, przetworniki neodymowe
- Nowoczesny i modny design
- Wysoka jakość dźwięku
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 205 |
| Wysokość w milimetrach | 240 |
| Głębokość w milimetrach | 80 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Technologie (słuchawki) | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak danych |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 18 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 2100 Hz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |

Numer oferty: 41161262
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty