Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 85,77 zł
Parametry
EAN
5907691901096
Opis
Słuchawki HP 585 C ze złączem mini-jack.
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2.1 m |
| Kolor | Czerwony |
| Akcesoria w zestawie |
|
Numer oferty: 44746924
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty