Oferty, które mogą Cię zainteresować:






4
1 / 9
Sprzedano przez "Kup teraz" za 430,00 zł
Opis
JABRA EVOLVE™ 40 MICROSOFT LYNC STEREO
Zapewnia lepsze rozmowy
Zestaw Jabra EVOLVE zaprojektowano tak, aby zapewnić lepsze rozmowy. Wyposażony jest w światowej klasy mikrofon i głośniki, które są zoptymalizowane do głosu i muzyki.
Zachowaj koncentrację
Jabra EVOLVE 40 MS Stereo to profesjonalny zestaw słuchawkowy opracowany głównie w celu poprawy jakości rozmów i zwiększenia koncentracji. Doskonała technologia redukcji szumów zapewnia spokój w trakcie pracy w głośnym otwartym biurze, skutecznie stwarzając strefę koncentracji wokół rozmówcy tak, aby można było pracować w skupieniu. Głośniki zapewniają wygodę i stylowy wygląd dzięki poduszkom słuchawek z syntetycznej skóry i są szczególnie przeznaczone do zmniejszenia hałasu panującego w biurach. Strefę koncentracji uzupełnia wskaźnik zajętości, który sygnalizuje, że użytkownik nie jest dostępny dla współpracowników.
Zachowaj elastyczność
To nie zadanie, ale ty sam możesz decydować, gdzie chcesz pracować. Zestaw EVOLVE 40 wyposażony jest w złącze 3,5 mm wbudowane w moduł obsługi, co umożliwia podłączenie przewodowego zestawu słuchawkowego do komputera, smartfona lub tabletu. Moduł obsługi umożliwia także wygodny i łatwy dostęp do najczęściej stosowanych funkcji, takich jak głośność i wyciszanie. Możesz także odbierać i kończyć połączenia bezpośrednio na module obsługi, co zwiększa ogólną elastyczność i umożliwia większą koncentrację na rozmowie. Gdy nie prowadzisz rozmowy lub gdy jesteś w ruchu, możesz też całkowicie włożyć wysięgnik mikrofonu w pałąk – dzięki temu z łatwością zmienisz swój biurowy zestaw słuchawkowy na zestaw osobisty.
Zoptymalizowany dla Microsoft Lync
Zestaw Jabra EVOLVE 40 MS Stereo jest zoptymalizowany dla Microsoft Lync, zapewniając szybką instalację typu "Plug & Play" zestawu słuchawkowego. Zestaw słuchawkowy działa idealnie z Microsoft Lync, więc możesz skupić się na rozmowie.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 220 |
| Wysokość w milimetrach | 165 |
| Głębokość w milimetrach | 40 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Technologie (słuchawki) | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 70 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Waga | 113 g |
| Wymiary |
- Wymiary zestawu słuchawkowego: 155.5 x 58.6 x 180.9 mm |
| Pozostałe parametry |
- Zestaw słuchawkowy do telefonów programowych, komórkowych i tabletów |

Numer oferty: 41162663
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty