Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 192,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 180 |
| Wysokość w milimetrach | 210 |
| Głębokość w milimetrach | 60 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia internetowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Nauszne |
| Technologie (słuchawki) | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Waga | 177 g |
| Akcesoria w zestawie |
- Zestaw słuchawkowy Evolve 75 |
| Pozostałe parametry |
- Czas rozmów: do 15 godzin |

Numer oferty: 41162076
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty