Oferty, które mogą Cię zainteresować:






4
1 / 9
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 401,00 zł
Opis
JABRA EVOLVE™ 80 UC STEREO
Zapewnia lepszą rozmowę
Zestaw Jabra EVOLVE 80 zaprojektowano tak, aby zwiększyć koncentrację i rozmowy za pomocą światowej klasy technologii aktywnej redukcji szumu oraz głośnikom, które są zoptymalizowane do głosu i muzyki.
Zachowaj koncentrację
Jabra EVOLVE 80 UC Stereo to profesjonalny zestaw słuchawkowy opracowany głównie w celu poprawy jakości rozmów i zwiększenia koncentracji. Doskonała technologia redukcji szumów zapewnia spokój w trakcie pracy w głośnym otwartym biurze, skutecznie stwarzając strefę koncentracji wokół rozmówcy tak, aby można było pracować w skupieniu. Głośniki zapewniają wygodę i stylowy wygląd dzięki poduszkom słuchawek z syntetycznej skóry i są szczególnie przeznaczone do zmniejszenia hałasu panującego w biurach. W połączeniu z technologią aktywnej redukcji szumu użytkownik otrzymuje maksymalną ochronę przed hałasem panującym w biurze. Strefę koncentracji uzupełnia wskaźnik zajętości, który sygnalizuje, że użytkownik nie jest dostępny dla współpracowników.
Zachowaj elastyczność
To nie zadanie, ale ty sam możesz decydować, gdzie chcesz pracować. Zestaw Jabra EVOLVE 80 wyposażony jest w złącze 3,5 mm wbudowane w moduł obsługi, co umożliwia podłączenie przewodowego zestawu słuchawkowego do komputera, smartfona lub tabletu. Moduł obsługi umożliwia także wygodny i łatwy dostęp do najczęściej stosowanych funkcji, takich jak głośność. Możesz także odbierać i kończyć połączenia bezpośrednio na module obsługi, co zwiększa ogólną elastyczność i umożliwia większą koncentrację na rozmowie. Gdy nie prowadzisz rozmowy lub gdy jesteś w ruchu, możesz też całkowicie włożyć wysięgnik mikrofonu w pałąk – dzięki temu z łatwością zmienisz swój biurowy zestaw słuchawkowy na zestaw osobisty.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 215 |
| Wysokość w milimetrach | 215 |
| Głębokość w milimetrach | 60 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia internetowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Technologie (słuchawki) | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Waga | 324 g |
| Pozostałe parametry |
- Zestaw słuchawkowy do telefonów programowych, komórkowych i tabletów |

Numer oferty: 41162654
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Inne archiwalne oferty