Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 225,00 zł
Opis
Sportowe bezprzewodowe słuchawki idealne dla aktywnych biegaczy z bezprzewodową technologią Bluetooth i zaczepem na ucho.
- Obsługuje aplikację AE Run & Music dla smartfonów
- Dostępne w czterech wariantach kolorystycznych
- Odporne na pot i wilgoć (IPX5), pilot (IPX4)
- Komfortowy klips na ucho dla stabilizacji podczas biegania
- 3-przyciskowy pilot z mikrofonem
- Wbudowany magnes umożliwiający bezpieczne noszenie wokół szyi gdy nie są używane
- Bezprzewodowa technologia Bluetooth
- 8 godzin pracy z wbudowaną baterią
- Otwarta konstrukcja nie izoluje dźwięków z otoczenia, zapewniając bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 90 |
| Wysokość w milimetrach | 160 |
| Głębokość w milimetrach | 45 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z zaczepami usznymi |
| Technologie (słuchawki) | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czerwony |
| Waga | 21 g |
| Akcesoria w zestawie |
- Kabel ładujący USB |
| Pozostałe parametry |
- Zasięg: ok. 10 m |

Numer oferty: 41161958
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty