Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 71,00 zł
Opis
Dokanałowe słuchawki sportowe, odporne na pot i zachlapanie z wygodnym zausznikiem
- Elastyczny zausznik „Pivot Motion Fit” zapewnia komfortowe dopasowanie
- Odporne na pot i wilgoć słuchawki, idealne dla osób aktywnych, uprawiających różnego typu sport
- Asymetryczna budowa przewodu oraz klips ograniczają jego kołysanie podczas ćwiczeń
- Przewód o długości 1,2m z pozłacanym wtykiem w kształcie L
- Silikonowe wkładki w rozmiarach S/M/L
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 70 |
| Wysokość w milimetrach | 190 |
| Głębokość w milimetrach | 35 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Douszne |
| Technologie (słuchawki) | Brak danych |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak danych |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 23 kHz |
| Czułość | 102 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Zielony |
| Waga | 8.6 g |
| Akcesoria w zestawie |
Silikonowe wkładki w rozmiarach S/M/L |
| Pozostałe parametry |
- Membrana: 9mm |

Numer oferty: 41162367
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Inne archiwalne oferty