Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 71,00 zł
Opis
Kolorowe słuchawki dokanałowe z pilotem i mikrofonem
- Mocne przetworniki neodymowe 9mm
- Doskonała izolacja dźwięków z zewnątrz
- 6 wersji kolorystycznych
- Przewód o długości 1,2m z pozłacanym wtykiem w kształcie L
- Silikonowe wkładki w rozmiarach S/M/L
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 50 |
| Wysokość w milimetrach | 175 |
| Głębokość w milimetrach | 30 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Douszne |
| Technologie (słuchawki) | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak danych |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 8 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 23 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Waga | 3.3 g |
| Akcesoria w zestawie |
Silikonowe wkładki w rozmiarach S/M/L |
| Pozostałe parametry |
- Membrana: 9 mm |

Numer oferty: 41161952
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty