Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 48,81 zł
Opis
Kolorowe słuchawki dokanałowe z dynamicznym dźwiękiem
- Słuchawki douszne z dynamicznym dźwiękiem
- 8 wersji kolorystycznych
- Silikonowe wkładki w rozmiarach S/M/L
- Doskonała izolacja dźwięków z zewnątrz
- Przewód o długości 1,2m z pozłacanym wtykiem w kształcie L
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 30 |
| Wysokość w milimetrach | 50 |
| Głębokość w milimetrach | 170 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Douszne |
| Technologie (słuchawki) | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 8 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 23 kHz |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Waga | 3.3 g |
| Akcesoria w zestawie |
Wymienne silikonowe nakładki w 3 rozmiarach S/M/L |

Numer oferty: 41161212
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty