Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 132,00 zł
Opis
Nowe słuchawki bezprzewodowe douszne z serii "Gumy" z mikrofonem i pilotem dostępne w sześciu kolorach
- Komfortowe dopasowanie dzięki elastycznemu materiałowi
- Dostępne w sześciu kolorach
- Silikonowe wkładki douszne w rozmiarach S/M
- Mocne przetworniki neodymowe 9,0mm
- Bezprzewodowe słuchanie ulubionej muzyki
- 5 godzin działania
- 3-przyciskowe sterowanie z mikrofonem
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 80 |
| Wysokość w milimetrach | 195 |
| Głębokość w milimetrach | 38 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Douszne |
| Technologie (słuchawki) | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Waga | 12 g |
| Akcesoria w zestawie |
- S/M silikonowe wkładki douszne |
| Pozostałe parametry |
- Orientacyjny czas pracy baterii: 5 godzin (ładowanie 2,5 godz) |

Numer oferty: 41161702
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty