Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 83,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 270 |
| Wysokość w milimetrach | 200 |
| Głębokość w milimetrach | 80 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Technologie (słuchawki) | Brak danych |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 6,3 mm jack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak danych |
| Funkcje bluetooth | Brak danych |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 16 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Czułość | 98 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 3 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Waga | 170 g |

Numer oferty: 41162784
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty