Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 69,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 220 |
| Wysokość w milimetrach | 230 |
| Głębokość w milimetrach | 80 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Technologie (słuchawki) | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 15 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 23 kHz |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 0.8 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czerwony |
| Waga | 110 g |
| Akcesoria w zestawie |
Naklejki |

Numer oferty: 41161928
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty