Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 167,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 240 |
| Wysokość w milimetrach | 200 |
| Głębokość w milimetrach | 125 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak danych |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 8 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 23 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |

Numer oferty: 41162465
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty