Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 109,00 zł
Opis
Lekkie słuchawki nauszne z dźwiękiem najwyższej jakości
- Najwyższej jakości dźwięk dzięki konstrukcji Ring Port Structure oraz 36mm Neodymowym przetwornikom
- Składana konstrukcja dla wygody przenoszenia i przechowywania
- Delikatne nauszniki zapewniają doskonałą izolację dźwięku i komfortowe dopasowanie
- Miękkie wykończenie pałąka
- Lekkiej konstrukcja zapewnia komfort przez wiele godzin
- Wykonany z czystej miedzi przewód o długości 1.2 m z pozłacanym wtykiem w kształcie L kompatybilny z iPhone’em
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 180 |
| Wysokość w milimetrach | 245 |
| Głębokość w milimetrach | 50 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Technologie (słuchawki) | Brak danych |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak danych |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 25 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czerwony |
| Waga | 132 g |
| Pozostałe parametry |
- Membrana: 36mm |

Numer oferty: 41162017
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty