Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 135,00 zł
Opis
Słuchawki K815 z mikrofonem
Słuchawki nauszne z ruchomym mikrofonem. Idealnie nadające się do wszelkich komunikatorów. Wtyk "single plug" sprawia, że słuchawki idealnie nadają się do notebooków, telefonów oraz innych akcesoriów.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 190 |
| Wysokość w milimetrach | 235 |
| Głębokość w milimetrach | 80 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia internetowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Technologie (słuchawki) | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Brak danych |
| Impedancja | 40 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 101 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Pozostałe parametry |
- 40mm przetworniki NdFeb |

Numer oferty: 41161635
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty