Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 78,89 zł
Parametry
EAN
8716309105675
Opis
Słuchawki Kyoto
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Impedancja | 16 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 102 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 8 m |
| Kolor | Biały |


Numer oferty: 44746788
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Darmowa dostawa

Tradimerce
4.6
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty