Oferty, które mogą Cię zainteresować:






2
1 / 7
Sprzedano przez "Kup teraz" za 485,00 zł
Parametry
EAN
7340055352383
Opis
| parametry | |
|
Wykonanie słuchawki
| na głowę |
|
Rodzaj słuchawek
| otwarte |
|
Nadaje się do sportu
| Nie |
|
Sposób transmisji danych
| bezprzewodowy (Bluetooth) |
|
Rodzaj złącza
| bluetooth |
|
Regulacja głośności
| na kablu od słuchawek |
|
Mikrofon
| Tak |
| Zakres częstotliwości od | 20 Hz |
| Zakres częstotliwości do | 20000 Hz |
|
Głośność (dB)
| 97 dB |
|
Impedancja
| 32 om |
|
Kolor
| biały |
| System akustyczny | zamknięty |
| Odłączany przewód | Tak |
|
Anulowanie hałasu
| Nie |
| Wymiary | |
| Waga produktu | 0.2 kg |
| Szerokość opakowania | 16.0 cm |
| Wysokość opakowania | 9.0 cm |
| Głębokość opakowania | 18.0 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 0.6 kg |
Numer oferty: 44902908
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty