Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 55,33 zł
Parametry
EAN
4905524937213
Opis
Słuchawki MDR-EX15LP
- Wygodne, niezawodnie trzymające się silikonowe wkładki douszne
- Lekkość zapewniająca maksymalną mobilność przy słuchaniu muzyki
- Możliwość doboru koloru do własnego stylu
- Mocny, zrównoważony dźwięk z neodymowych przetworników akustycznych 9 mm
- Pasmo przenoszenia 8 Hz – 22 kHz
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 8 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Mikrofon | Nie |
| Kolor | Biały |
Numer oferty: 44746719
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Inne archiwalne oferty