Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 32,55 zł
Parametry
Marka
Hama
EAN
4047443388650
Opis

Słuchawki posiadają indywidualnie regulowany pałąk nagłowny w celu dopasowania do kształtu głowy.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 58 g |




Numer oferty: 46404952
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty