Oferty, które mogą Cię zainteresować:






6
1 / 11
Sprzedano przez "Kup teraz" za 164,65 zł
Opis
SŁUCHAWKI NAUSZNE CLOUD
Stylowe słuchawki nauszne ze spiralnym przewodem, który zapewnia większą swobodę ruchów. Wyjątkowo miękkie nauszniki zapewnią Ci wygodę i stabilność podczas noszenia, natomiast składana konstrukcja ułatwia ich przechowywanie. Caps to doskonałe brzmienie, głębokie basy i modny design.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 170 |
| Wysokość w milimetrach | 185 |
| Głębokość w milimetrach | 80 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Technologie (słuchawki) | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Brak danych |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 Hz |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor (wyliczeniowy) | Wzór |
| Waga | 135 g |
| Pozostałe parametry |
Przetworniki: 40 mm |

Numer oferty: 41161778
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty