Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 68,25 zł
Parametry
Marka
Hama
EAN
4047443388766
Opis

| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Impedancja | 32 Ω |
| Czułość | -38 dB |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Biały |
| Waga | 213 g |







Numer oferty: 46404877
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty