Oferty, które mogą Cię zainteresować:






5
1 / 10
Sprzedano przez "Kup teraz" za 358,00 zł
Parametry
Marka
Inna
EAN
8594182423617
Opis
| parametry | |
|
Wykonanie słuchawki
| douszne |
|
Rodzaj słuchawek
| półotwarte |
|
Nadaje się do sportu
| Tak |
|
Sposób transmisji danych
| bezprzewodowy (Bluetooth) |
|
Rodzaj złącza
| bluetooth |
|
Regulacja głośności
| na słuchawkach |
|
Mikrofon
| Tak |
| Zakres częstotliwości od | 20 Hz |
| Zakres częstotliwości do | 20000 Hz |
|
Głośność (dB)
| 88 dB |
|
Impedancja
| 8 om |
|
Kolor
| czarny |
| System akustyczny | półzamknięty |
| Wymiary | |
| Szerokość produktu | 12.5 cm |
| Wysokość produktu | 12.0 cm |
| Głębokość produktu | 5.0 cm |
| Waga produktu | 0.0 kg |
| Szerokość opakowania | 14.5 cm |
| Wysokość opakowania | 6.5 cm |
| Głębokość opakowania | 18.7 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 0.3 kg |
Numer oferty: 44572107
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty