Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 198,00 zł
Opis
Słuchawki P841 z mikrofonem
Ergonomiczne słuchawki nauszne z dopasowującymi się muszlami, regulacją wysokości i pilotem na przewodzie. Wbudowany mikrofon - możliwość używania jako zestaw słuchawkowy do telefonu.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 240 |
| Wysokość w milimetrach | 195 |
| Głębokość w milimetrach | 90 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Technologie (słuchawki) | Brak danych |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 98 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.3 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Pozostałe parametry |
- 40mm neodymowe magnesy
- Nauszniki ruchome pokryte delikatną skórą - Czysty dźwięk i głęboki bass - Stalowy pałąk i nieplączący się kabel |

Numer oferty: 41161661
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty