Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 166,25 zł
Opis
32-milimetrowe przetworniki głośnikowe o dużej mocy zapewniają wyraźne brzmienie
32-milimetrowe nachylone przetworniki głośnikowe o dużej mocy zapewniają czysty i wyrazisty dźwięk oraz głębokie brzmienie basów.
Pilot umożliwia wykonywanie połączeń i słuchanie muzyki bez angażowania rąk
Łatwy w obsłudze pilot umożliwia odtwarzanie i wstrzymywanie utworów, a także odbieranie połączeń poprzez zwykłe naciśnięcie przycisku.
Miękkie poduszki gwarantują długotrwały komfort
Miękkie poduszki i nachylone przetworniki gwarantują długotrwały komfort.
Niezwykle lekka i smukła konstrukcja
Niezwykle lekka i smukła konstrukcja zapewnia komfort w ruchu.
Obsługa funkcji Bluetooth w wersji 4.1 oraz HSP/HFP/A2DP/AVRCP
Sparuj urządzenie przenośne ze słuchawkami, używając technologii Bluetooth, aby poczuć swobodę krystalicznie czystej muzyki i rozmów — bez uciążliwych przewodów.
Akumulator zapewnia 9-godzinny czas odtwarzania
9-godzinny czas odtwarzania zapewnia moc wystarczającą do słuchania muzyki przez cały dzień.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 195 |
| Wysokość w milimetrach | 210 |
| Głębokość w milimetrach | 40 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Technologie (słuchawki) | Brak danych |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Impedancja | 24 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 9 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 22 kHz |
| Czułość | 103 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Waga | 0.09 kg |
| Akcesoria w zestawie |
- Rodzaj baterii/akumulatora: Litowo-polimerowy |

Numer oferty: 41160829
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty