Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 116,24 zł
Opis
SHL3070
Przetworniki głośnikowe o średnicy 32 mm
Słuchawki BASS+ są wyposażone w 32-milimetrowe przetworniki głośnikowe, które zapewniają mocne, pulsujące basy.
Opracowane z myślą o optymalnym dopasowaniu
Zaprojektowane z myślą o optymalnym dopasowaniu słuchawki BASS+ są wyposażone w obrotowe elementy nauszne i regulowany pałąk na głowę, co pozwala użytkownikowi dokładnie je dopasować.
Mocne, głośne basy, które można poczuć
Dzięki mocnym, imponującym basom możesz naprawdę poczuć rytm. Nie daj się zwieść lekkiej konstrukcji — specjalnie dostrojone przetworniki i otwory basowe emitują ultraniskie częstotliwości, aby stworzyć unikalną sygnaturę dźwiękową BASS+.
Składana na płasko konstrukcja ułatwia przenoszenie
Słuchawki BASS+ można łatwo złożyć na płasko i schować, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w podróży.
Miękkie poduszki gwarantują długotrwały komfort
Miękkie, oddychające poduszki zapewniają wspaniały komfort podczas długiego słuchania.
Doskonała izolacja dźwięku zapewnia lepsze wrażenia odsłuchowe
Dzięki zamkniętej konstrukcji akustycznej słuchawki BASS+ blokują dźwięki z otoczenia, co pozwala uzyskać ulepszoną izolację dźwięku zapewniającą lepsze wrażenia odsłuchowe.
| Informacje o produkcie | |
| Szerokość w milimetrach | 195 |
| Wysokość w milimetrach | 200 |
| Głębokość w milimetrach | 50 |
| Przeznaczenie (słuchawki) | Muzyka |
| Konstrukcja (słuchawki) | Z muszlami nausznymi |
| Technologie (słuchawki) | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk (słuchawki) | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak danych |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 9 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 23 kHz |
| Czułość | 103 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czerwony |
| Waga | 1.132 kg |

Numer oferty: 41161110
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

Handelove
3.8
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty